Winchelsea

17 899,00 złCena

Winchelsea był wzorowany na niezwykle uniwersalnym Whyte Glencoe – rowerze tworzącym w zasadzie osobą podkategorię Road Plus / Adventure. W połączeniu z napędem Fazua stworzyliśmy bardzo stylowy rower szosowy, który zabierze Cię zarówno na szosowe wycieczki jak i szutrowe wyprawy. W pagórkowatym terenie bateria starcza bezpiecznie na przynajmniej 100 km. W terenie górskim mniej, choć to zależy od Waszej kondycji i charakteru jazdy. Napęd Sram Apex 1 x 11 oferuje prostotę i wydajność. W pełni hydrauliczne hamulce (z tarczą 160mm) zapewnia kontrolę i stałą modulację niezależnie od pogody. Geometria Winchelsea praktycznie nie odbiega od swojego protoplasty czyli modelu Glencoe.

Wybierz rozmiar dla siebie

FAZUA to nowy innowacyjny system wspomagania elektrycznego w rowerach. Pomysł i patent powstał na Uniwersytecie Berlińskim. Bateria jest zintegrowana z silnikiem i połączona z przekładnią, dzięki czemu pracuje bardzo lekko, bez oporów i można jeździć rowerem bez baterii lub z wyczerpaną baterią. Podczas jazdy nie czuć zrywów, ani szarpania - czego doświadczamy w pracy innych systemów.  Zasięg na jednej baterii to nawet 150 km  !!

Żywotność baterii producent określa na 500 ładowań (wtedy dopiero sprawność baterii spada do 60%).

W zestawie każdy z rowerów posiadających system FAZUA będzie miał specjalną pokrywę (wygląda jak bateria) do zakrycia „dziury” w ramie przy użytkowaniu roweru bez baterii.  

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019