Winchelsea

17 899,00 złCena

Winchelsea łączy rower Glencoe Road Plus z systemem Fazua eBike, aby stworzyć bardzo stylowy rower szosowy, który zabierze cię na przygody na drodze i ścieżce przy niewielkiej pomocy, gdy będziesz jej potrzebował.

 

Przekładnia 1 x 11 oferuje bezkonkurencyjną prostotę i wydajność. Hamulec hydrauliczny zapewnia kontrolę hamowania i stałą modulację niezależnie od pogody.

 

Whyte jest ostrożny i starał się nie narażać na szwank swojej geometrii poprzez montaż jednostek napędowych, czy akumulatorów i zaprojektował swoje rowery elektryczne tak, aby wrażenia z jazdy i ich prowadzenie było podobne do obsypanych nagrodami własnych rowerów mechanicznych – z powiększonym zasięgiem, ze wsparciem Fazua pod ręką, w momencie, kiedy jest najbardziej potrzebne.

Wybierz rozmiar dla siebie

165-172cm

rozmiar 52

172-180cm

rozmiar 54

180-187cm

rozmiar 56

FAZUA to nowy innowacyjny system wspomagania elektrycznego w rowerach. Pomysł i patent powstał na Uniwersytecie Berlińskim. Bateria jest zintegrowana z silnikiem i połączona z przekładnią, dzięki czemu pracuje bardzo lekko, bez oporów i można jeździć rowerem bez baterii lub z wyczerpaną baterią. Podczas jazdy nie czuć zrywów, ani szarpania - czego doświadczamy w pracy innych systemów.  Zasięg na jednej baterii to nawet 150 km  !!

Żywotność baterii producent określa na 500 ładowań (wtedy dopiero sprawność baterii spada do 60%).

W zestawie każdy z rowerów posiadających system FAZUA będzie miał specjalną pokrywę (wygląda jak bateria) do zakrycia „dziury” w ramie przy użytkowaniu roweru bez baterii.  

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019