Obsypana nagrodami platforma drugiej generacji T-130 to głównie niesamowita radość z prowadzenia. Połączenie efektywności na podjazdach z iście chuligańskim podejściem do zjazdów, oraz pełne wykorzystywanie wszystkich zalet zawieszenia o skoku 130 mm, sprawia, że uśmiech od ucha do ucha nie znika z twojej twarzy.

 

Geometria OTO T-130 została zaprojektowana wokół widelca o mniejszym przesunięciu 37 mm. Dodatkowa przednia przyczepność pozwala w pełni wykorzystać zarówno zalety widelca o skoku 140 mm, nowego zawieszenia, bardziej neutralnego prowadzenia jak i opon 2.6”.

 

SR posiada w bardzo dobrej cenie specyfikację, która łączy zawieszenie Fox Performance z napędem opartym o 11-przełożeń Shimano – rezultat, rower o wielkich możliwościach w rozsądnej cenie.

Wybierz rozmiar dla siebie

145-160cm

rozmiar XS

160-168cm

rozmiar S

168-178cm

rozmiar M

178-188cm

rozmiar L

188-198cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019