Strawberry Hill.jpg
Strawberry Hill
3 499 zł

W tym przypadku Whyte postawił na stylowy, komfortowy i odzwierciedlający sposób życia rower. Poprzez połączenie elegancji stylowego roweru z 27 przełożeniami i niesamowicie lekkiej ramy, Whyte stworzył rower, dzięki któremu łatwiej wjeżdżać na wzniesienia, czy wnosić go po schodach do domu.

 

Komfort jest priorytetem w Strawberry Hill. Siodełko Whyte jest bardzo miękkie, ale także bardzo lekkie. Uchwyty zostały specjalnie zaprojektowane do dłoni na uniesionej kierownicy, a dźwignie hamulców posiadają nawet wkładkę wykonaną z tworzywa sztucznego Kraton, żeby były jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe w dotyku.

 

Pełne błotniki, osłona łańcucha, podpórka i wewnętrzne prowadzenie przewodów utrzymują wszystkie ruchome części z dala od rowerzysty.

Wybierz rozmiar dla siebie

160-168cm

rozmiar S

168-175cm

rozmiar M

175-183cm

rozmiar L

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019