Co to znaczy wolność

Wolność. To powód dla którego jeździmy. Wolność to przesuwanie granic, trafienie tam gdzie się zamierza i zrobienie czegoś niewykonalnego. Wolność która pochodzi od przełykania zimnego, czystego powietrza na szczycie wzniesienia po zrzuceniu całodniowej frustracji. Wolność to dostanie się tam, gdzie się chce i w sposób, który się wybrało, przez park lub w dół ścieżką, nie czekając na pociąg, nie tonąc w korku ulicznym. Wolność wyboru nieoznaczonego szlaku, którego zawsze omijasz tylko po to, by się dowiedzieć gdzie prowadzi. Wolność wyboru bycia bardziej sprawnym, podczas eksploracji twojego świata i eksploracji niesamowitych rzeczy, które można zrobić, jeśli posiada się właściwe narzędzia. Bez względu na to jak jeździsz, to jak uwalniamy się sami od reszty świata i zostawiamy nasze zmartwienia daleko z tyłu.

 

To powód dla którego też istnieje Whyte. Zaczęliśmy 18 lat temu tylko z jednym rowerem, ale ten rower był przeładowany radykalnymi innowacjami jak żaden inny. Wywarliśmy ogromny wpływ, na nowo ustaliliśmy niektóre wzorce i odrobiliśmy parę lekcji. Najważniejszą z nich było to, że jeśli ma się najlepszych konstruktorów posiadających całkowitą wolność w tworzeniu, to rzeczywiście można zbudować coś niesamowitego. To rozkręciło spiralę uzyskiwania idealnych ocen naszych rowerów z T-130RS na czele, który uzyskał bezsprzecznie nagrodę dla najlepszego roweru szlakowego roku, to samo dotyczy rowerów T-130C, T-129 i serii 900, które także otrzymały idealne oceny w prasie poświęconej kolarstwu górskiemu.

 

Naszymi rowerami zachwycają się nie tylko rowerzyści i oceniający. Najlepsi na świecie innowatorzy zajmujący się produkcją części rowerowych tacy jak SRAM, poprzez nas demonstrują swoje najbardziej radykalne pomysły, ponieważ wiedzą, że posiadamy na tyle otwarte umysły, aby wprowadzać je w życie, takie jak np. SCR. Nasze rowery są projektowane w ten sam sposób, aby wykorzystać do maksimum twoje umiejętności, sprawność, pieniądze i cenny wolny czas.

 

Nasza oferta na 2017 rok rozszerza tą wolność na jeszcze większą ilość rowerzystów, kontynuując budowanie idealnych ocen naszych rowerów i tworząc na nowo zasady gry. Znajdź swoją własną wolność na tych stronach, u naszych wyspecjalizowanych dealerów lub na dniach pokazowych w całej Polsce.

 

 

 

Please reload

Najnowsze Posty

February 7, 2017

Please reload

Archiwalne
Please reload

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019