Najnowsza geometria OTO Whyte, skok 150 mm i koła 29” sprawiają, że jest to szybki i sterowny rower w każdej sytuacji. Szeroki główny trzpień z ponadwymiarowym osprzętem, to idealny sposób na ujarzmienie mocy.

 

S-150 został zaprojektowany wokół tylnej kasety o szerokim zakresie i otrzymał grupę SLX o 12 przełożeniach Shimano, z technologią XTR i jej ogromnym zakresem zębatek od 10-51 zębów.

 

Opony 3C compound Maxxis są niezrównane, jeśli chodzi o przednią przyczepność krańcową, którą oferują. Obręcze o szerokości 30 mm stwarzają stabilną, wtłoczoną platformę dla tych opon, które od razu można wykorzystać do granic możliwości.

Wybierz rozmiar dla siebie

158-168cm

rozmiar S

168-178cm

rozmiar M

178-188cm

rozmiar L

188-198cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019