Wraz ze swoim wyrzeźbionym karbonowym przednim trójkątem RS rzeczywiście wygląda na rower dopiero co wyjęty spod dłuta – wystarczy dodać geometrię OTO Whyte, Eagle GX, fantastyczny widelec Pike RockShox i zawieszenie Deluxe i już wiadomo dlaczego ten obsypany wieloma nagrodami model wyznacza trend.

 

S oznacza zmianę – to znaczy, możliwość montażu kół 650b z oponami 2.8” wciąż zachowując odpowiednią przestrzeń na błoto w warunkach UK. Nasze zestawy kół można zmieniać w rowerze nawet w kilkadziesiąt sekund.

 

Opony 3C compound Maxxis są niezrównane, jeśli chodzi o przednią przyczepność krańcową, którą oferują. Obręcze o szerokości 30 mm stwarzają stabilną, wtłoczoną platformę dla tych opon, które od razu można wykorzystać do granic możliwości.

Wybierz rozmiar dla siebie

168-178cm

rozmiar M

178-188cm

rozmiar L

188-198cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019