Brak produktu

1/2
 
MISTRZOSTWA KRAJOWE

Drużyna Enduro Whyte posiada tajną broń – nowiutki S-150 Works przeznaczony jest do całorocznych wyścigów. Rower już odniósł zwycięstwa w mistrzostwach krajowych Masters i jest wiara, że jest to początek dobrej passy dla tego świetnego roweru.

OBRĘCZE KARBONOWE WHYTE

Istnieje lista życzeń dotyczących wyposażenia Worksa, ale nie dotyczy to tego co już posiada - 30 mm, bez zaczepowych obręczy karbonowych Whyte nakładanych ręcznie na piasty Hope Pro4, XX1 Reverb pod kierownicą i zawieszenia RockShox.

W OZNACZA WYMIANĘ

W oznacza Wymianę – możliwość montażu kół 650b z oponami 2,8”. Całość oczywiście posiada, jak na warunki brytyjskie odpowiedni prześwit nad kołami. Dodatkowo, 35 mm bez zaczepowe obręcze karbonowe są oznaczone kolorami pasującym do malowania końcowego roweru.

 
 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019