S-120C RS

18 499,00 złCena

1/2
 
NOWA RAMA

Nasza całkiem nowa rama S-120 posiada wszystko, czego nauczyliśmy się przy tworzeniu wielokrotnie nagradzanego systemu zawieszenia S-150 i ma przełożenie na posiadającą wielkie możliwości platformę 120 mm.

WSZECHSTRONNY

S-120 jest idealnym zamiennikiem dla ikonicznego T129, za który Whyte otrzymał po raz pierwszy nagrodę Bike Of The Year. Zaprojektowany na uniwersalny rower przełajowy/ścieżkowy, pozwala pokonywać zarówno epickie maratony jak i bardzo szybko lokalne ścieżki.

GEOMETRIA WHYTE

Geometria S-120 została zaprojektowana z krótko odsadzonym 44 mm widelcem, a połączenie tego z całkiem nowym 34 SC Fox, przekłada się na niesamowite prowadzenie. Widelec ten został zaprojektowany jako szczytowe osiągnięcie dla roweru ścieżkowego 29” o skoku 120 mm.

 
 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019