S-120 jest idealny dla rowerzysty, który pragnie prędkości, ale też chce czuć ścieżkę pod rowerem, jest on bardziej podobny do samochodu wyścigowego niż monster trucka. Niesamowicie pewny w prowadzeniu z wielkim apetytem na prędkość, jest wyjątkowo uniwersalnym, całorocznym rowerem górskim wykorzystującym naszą najnowszą platformę ścieżkowca o 29” kołach i skoku 120 mm.

 

Świetne zawieszenie i techniczne prowadzenie na ścieżce na nowo definiuje, to co można oczekiwać od roweru o skoku 120 mm, bez względu na to, czy wspinasz się na wzniesienie, szatkujesz ścieżkę, czy szarżujesz w dół zboczem.

 

Geometria S-120 została zaprojektowana wokół przesuniętego o 44 mm widelca, a wyjątkowa platforma 34 Step Cast firmy Fox jest idealnym wyborem dla wzorowych osiągów.

Wybierz rozmiar dla siebie

158-168cm

rozmiar S

168-178cm

rozmiar M

178-188cm

rozmiar L

188-198cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019