Portobello Plus

4 399,00 złCena

Połączenie geometrii roweru górskiego i części z kołami oraz oponami roweru szosowego zawsze miało miejsce w przypadku serii R-7 – ale nowe opony Plus przenoszą ten rower na inny poziom. Duże opony/o niskich oporach toczenia są idealne dla rowerów dojazdowych na każdą nawierzchnię i każdą jazdę.

Portobello charakteryzuje ogromnymi oponami 650b x 47c, które w idealny sposób tłumią nierówności terenu. Głęboko profilowane opony mają tą samą średnicę co 700c x 28c, ale ponieważ są większe, to są bardzo komfortowe i odporne na przebicia.

Tylne mocowanie ramy do osi koła pozwala na zamocowanie hydraulicznego zacisku hamulcowego wewnątrz tylnego trójkąta, zostawiając jeszcze miejsce na ewentualny bagażnik lub błotnik.

Wybierz rozmiar dla siebie

155-165cm

rozmiar S

165-175cm

rozmiar M

175-185cm

rozmiar L

185-197cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019