Maximilian "Max" Lubaczewski

Info:

wiek: 16 lat

wzrost: 190cm

waga: 75kg

skąd: Gdynia

Facebook: Max Lubaczewski

Instagram: maxlubaczewski

Jeździ na:

Whyte S-150 S

Kilka słów

W 2018 roku miał swój debiut w zawodach Enduro (Joyride) i od wtedy intensywnie się rozwija w tym obszarze kolarstwa. W tym samym roku wziął udział w Mistrzostwach Polski i miał możliwość spróbowania swoich sił przeciwko najszybszym zawodnikom z Polski. Rok później ponownie startuje na Joyride i poprawia swoje wyniki o 3,5 minuty. Bierze też udział w wyścigu On-Sight zapoznając się z jego formułą.

Aktualnie Max stara się rozwijać i zdobywać coraz więcej doświadczenia. Skupia się głównie na startach w jak największej ilości wyścigów i polepszania swoich czasów. Stara się jeździć z kolegami z drużyny i uczyć się od nich jak najwięcej.

Osiągnięcia

2018

  • 15 miejsce w swojej kategorii podczas zawodów na festiwalu Joy Ride w Kluszkowcach

  • 17 miejsce w swojej kategorii podczas Mistrzostw Polski Enduro MTB Series w Srebrnej Górze

  • DNF w zawodach Enduro MTB Series w Przesiec

2019

  • 11 miejsce w swojej kategorii podczas zawodów na festiwalu Joy Ride w Kluszkowcach

  • 11 miejsce w swojej kategorii w zawodach Enduro MTB Series w Przesiece

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019