ZAPISZ SIĘ DO KLUBU WHYTE
arrow&v

REGULAMIN AKCJI​

  1. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych przez JR Motor Services G.B. Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie jako administratora danych osobowych w celu promocji i marketingu produktów i usług. Zgoda może zostać wycofana w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

  2. Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail, telefon) od spółki JR Motor Services G.B. Sp. z o.o. oraz podmiotów, których produkty znajdują się w sklepie internetowym prowadzonym przez JR motors Sp. z o.o. (zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

  3.  Oświadczam, że wyrażam dobrowolnie zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego (zgodnie z wymogami  ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne) z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019