Hoxton

15 999,00 złCena

Hoxton bazuje na konstrukcji rowerów z kolekcji Fast Urban – jest w zasadzie elektryczną wersją Portobello. Geometria jest bardzo zbliżona, jednak z oczywistych względów (użycie systemu Fazua) dopasowana do napędu elektrycznego. Na pierwszy rzut oka nie widać, że jest to rower ze wspomaganiem, co jest oczywiście jego atutem. Takim rowerem przejazd przez miasto będzie nie tylko łatwy ale i przyjemny, bo zgromadzi na nas spojrzenie wielu osób. Po przekroczeniu prędkości 25km/h płynność „odcięcia” wspomagania jest tak dobra, że ledwo co wyczujemy jego brak.

Wybierz rozmiar dla siebie

FAZUA to nowy innowacyjny system wspomagania elektrycznego w rowerach. Pomysł i patent powstał na Uniwersytecie Berlińskim. Bateria jest zintegrowana z silnikiem i połączona z przekładnią, dzięki czemu pracuje bardzo lekko, bez oporów i można jeździć rowerem bez baterii lub z wyczerpaną baterią. Podczas jazdy nie czuć zrywów, ani szarpania - czego doświadczamy w pracy innych systemów.  Zasięg na jednej baterii to nawet 150 km  !!

Żywotność baterii producent określa na 500 ładowań (wtedy dopiero sprawność baterii spada do 60%). 

Cały układ (przekładani, silnik, bateria) waży niespełna 4,7 kg co daje ogromną przewagę nad innymi systemami.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019