Hoxton

15 999,00 złCena

Hoxton korzysta z naszej zwycięskiej formuły szybkiej miejskiej geometrii MTB, solidnej niezawodności i integruje superfajny system Fazua Evation.

 

Stylowe, brązowe opony nadają temu rowerowi miejskiemu nowoczesny wygląd, a wysoki komfort ilość powietrza, jaki dodają, sprawia, że nawet najtrudniejsze drogi stają się lekkie. Nigdy nie było łatwiej ciąć w poprzek miasta - ciesząc się tylnym wiatrem Whyte eBike przez całą drogę.

 

Uważaliśmy, aby nie naruszyć naszej formuły geometrii, dopasowując jednostki napędowe lub akumulatory, i zaprojektowaliśmy nasze eBikes tak, aby prowadziły się  jak nasze wielokrotnie nagradzane rowery mechaniczne - z powiększeniem zasięgu, wszędzie dojedziesz z mocą Fazua, kiedy jej najbardziej potrzebujesz.

Wybierz rozmiar dla siebie

155-165cm

rozmiar S

165-175cm

rozmiar M

175-185cm

rozmiar L

FAZUA to nowy innowacyjny system wspomagania elektrycznego w rowerach. Pomysł i patent powstał na Uniwersytecie Berlińskim. Bateria jest zintegrowana z silnikiem i połączona z przekładnią, dzięki czemu pracuje bardzo lekko, bez oporów i można jeździć rowerem bez baterii lub z wyczerpaną baterią. Podczas jazdy nie czuć zrywów, ani szarpania - czego doświadczamy w pracy innych systemów.  Zasięg na jednej baterii to nawet 150 km  !!

Żywotność baterii producent określa na 500 ładowań (wtedy dopiero sprawność baterii spada do 60%).

W zestawie każdy z rowerów posiadających system FAZUA będzie miał specjalną pokrywę (wygląda jak bateria) do zakrycia „dziury” w ramie przy użytkowaniu roweru bez baterii.  

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019