Gosford

19 199,00 złCena

Prawdziwie przełomowy rower elektryczny typu Gravel/Adventure z geometrią roweru górskiego, przygotowany pod bezdętkowe koła i opony, z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, zestawem Rival 1 firmy SRAM i silnikiem elektrycznym Fazua e-Bike z akumulatorem 252 Wh.

 

Wyposażony w pojemne 650b x 47c opony, Gosford czyni lekkie, zarówno wycieczki po ograniczonych ścieżkach jak i jazdę po wyboistych powierzchniach dróg. Bez względu, czy jazda będzie się odbywać latem w terenie, czy w środku zimy podczas silnego wiatru, Gosford oferuje użytkownikowi ciągle, całoroczną wspomaganą elektrycznie elastyczność.

 

Whyte jest ostrożny i starał się nie narażać na szwank swojej geometrii poprzez montaż jednostek napędowych, czy akumulatorów i zaprojektował swoje rowery elektryczne tak, aby wrażenia z jazdy i ich prowadzenie było podobne do obsypanych nagrodami własnych rowerów mechanicznych – z powiększonym zasięgiem, ze wsparciem Fazua pod ręką, w momencie, kiedy jest najbardziej potrzebne.

Wybierz rozmiar dla siebie

165-172cm

rozmiar 52

172-180cm

rozmiar 54

180-187cm

rozmiar 56

FAZUA to nowy innowacyjny system wspomagania elektrycznego w rowerach. Pomysł i patent powstał na Uniwersytecie Berlińskim. Bateria jest zintegrowana z silnikiem i połączona z przekładnią, dzięki czemu pracuje bardzo lekko, bez oporów i można jeździć rowerem bez baterii lub z wyczerpaną baterią. Podczas jazdy nie czuć zrywów, ani szarpania - czego doświadczamy w pracy innych systemów.  Zasięg na jednej baterii to nawet 150 km  !!

Żywotność baterii producent określa na 500 ładowań (wtedy dopiero sprawność baterii spada do 60%).

W zestawie każdy z rowerów posiadających system FAZUA będzie miał specjalną pokrywę (wygląda jak bateria) do zakrycia „dziury” w ramie przy użytkowaniu roweru bez baterii.  

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019