Gosford

19 199,00 złCena

Prawdziwie przełomowy rower elektryczny typu Gravel / Adventure o geometrii wzorowanej na modelu Friston. Ma zatem sporo DNA z rowerów Whyte MTB. Koła gotowe do zamleczenia, z rewelacyjnymi oponami WTB Sendero o profilu 42c oraz sztywnymi osiami 12mm – to przepis na komfort i wygodę. Hydrauliczne hamulce tarczowe (160mm), oraz napęd to grupa SRAM Rival 1, z kasetą 11-rzędową 11- 42t sprawdzą się nawet w trudnym terenie. Niezwykle szeroka kierownica (500mm) ze wzniosem została wykonana przez firmę Contoltech. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na letnią jazdę terenową, czy na trening w środku zimy, Gosford zapewni Tobie przez cały rok energię i motywację do jazdy.

Wybierz rozmiar dla siebie

FAZUA to nowy innowacyjny system wspomagania elektrycznego w rowerach. Pomysł i patent powstał na Uniwersytecie Berlińskim. Bateria jest zintegrowana z silnikiem i połączona z przekładnią, dzięki czemu pracuje bardzo lekko, bez oporów i można jeździć rowerem bez baterii lub z wyczerpaną baterią. Podczas jazdy nie czuć zrywów, ani szarpania - czego doświadczamy w pracy innych systemów.  Zasięg na jednej baterii to nawet 150 km  !!

Żywotność baterii producent określa na 500 ładowań (wtedy dopiero sprawność baterii spada do 60%).

W zestawie każdy z rowerów posiadających system FAZUA będzie miał specjalną pokrywę (wygląda jak bateria) do zakrycia „dziury” w ramie przy użytkowaniu roweru bez baterii.  

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019