Gosford

19 199,00 złCena

Prawdziwie przełomowy rower elektryczny typu Gravel / Adventure o geometrii wzorowanej na modelu Friston. Ma zatem sporo DNA z rowerów Whyte MTB. Koła gotowe do zamleczenia, z rewelacyjnymi oponami WTB Sendero o profilu 42c oraz sztywnymi osiami 12mm – to przepis na komfort i wygodę. Hydrauliczne hamulce tarczowe (160mm), oraz napęd to grupa SRAM Rival 1, z kasetą 11-rzędową 11- 42t sprawdzą się nawet w trudnym terenie. Niezwykle szeroka kierownica (500mm) ze wzniosem została wykonana przez firmę Contoltech. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na letnią jazdę terenową, czy na trening w środku zimy, Gosford zapewni Tobie przez cały rok energię i motywację do jazdy.

Wybierz rozmiar dla siebie

FAZUA to nowy innowacyjny system wspomagania elektrycznego w rowerach. Pomysł i patent powstał na Uniwersytecie Berlińskim. Bateria jest zintegrowana z silnikiem i połączona z przekładnią, dzięki czemu pracuje bardzo lekko, bez oporów i można jeździć rowerem bez baterii lub z wyczerpaną baterią. Podczas jazdy nie czuć zrywów, ani szarpania - czego doświadczamy w pracy innych systemów.  Zasięg na jednej baterii to nawet 150 km  !!

Żywotność baterii producent określa na 500 ładowań (wtedy dopiero sprawność baterii spada do 60%). 

Cały układ (przekładani, silnik, bateria) waży niespełna 4,7 kg co daje ogromną przewagę nad innymi systemami.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019