Prawdziwie przełomowy rower typu Gravel/Adventure z inspirowaną rowerem górskim geometrią, kołami i oponami bezdętkowymi, hydraulicznymi hamulcami tarczowymi i bardzo oczekiwanym napędem GRX 1x Shimano – i oczywiście teleskopową sztycą, dzięki której można wycisnąć najwięcej z geometrii roweru na zjazdach.

Geometria Whyte czyni ten rower wyjątkowo wydajnym i bardzo sterownym w terenie. Napęd 1 x 11 oferuje prostotę i efektywność z którą trudno konkurować. W pełni hydrauliczne hamulce tarczowe gwarantują odpowiednią siłę hamowania i kontrolę.

Prosty widelec karbonowy Whyte ze swoją stożkową rurą sterową i osią przelotową 15 mm zapewnia rowerowi świetną przednią sztywność i precyzję sterowania. W połączeniu z bardzo szeroką kierownicą „Whyte 500”, rowerzysta w pełni potrafi wykorzystać zalety tej świetnej geometrii.

Wybierz rozmiar dla siebie

157-165cm

rozmiar 50

165-172cm

rozmiar 52

172-180cm

rozmiar 54

180-187cm

rozmiar 56

187-195cm

rozmiar 58

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019