G-170 S zdobył perfekcyjną 10 i został wybrany przez redaktora naczelnego przez MBR, a także został uznany za Najlepszego MTB w kategorii nagród Pinkbike z 2018 roku. Wersja v2 dostępna w Wielkiej Brytanii od końca czerwca 2019 r. Dodaje nowy widelec Lyric firmy RockShox z amortyzatorem Charger 2, ulepszonym amortyzatorem tylnym i ulepszonymi hamulcami do wielokrotnie nagradzanej mieszanki.

Model v2 S jest wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne w rowerach Enduro / Trail, takie jak nowe felgi WTB ST i30mm 2.0, które jeszcze bardziej poprawiają osiągi przednich i tylnych opon TCS, zachowując neutralne prowadzenie.

Platforma G-170 została zaprojektowana w oparciu o ulepszoną przez Whyte'a geometrię zoptymalizowanego przesunięcia szlaku, która zawiera również najbardziej kompaktowe rury siedzeń możliwe we wszystkich rozmiarach - co oznacza, że kierowcy mogą wybrać rozmiar z preferowanym zasięgiem i po prostu dopasować sztycę pasować.

Wybierz rozmiar dla siebie

160-169cm

rozmiar S

169-179cm

rozmiar M

179-189cm

rozmiar L

189-197cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019