G-170_C_WORKS.jpg
G-170 C Works 29" v2
27 799 zł

Domyślny wybór naszego zespołu wyścigowego, ten rower jest gotowy na każde wyzwanie – w rytmie wymaganym dla twojego zwycięstwa. Czy jeździsz w najtrudniejszych wyścigach EWS lub po lokalnych ścieżkach, nie ma nic lepszego.

 

Platforma G-170 jest zaprojektowana wokół zoptymalizowanej pod ścieżki geometrii z offsetem, która także cechuje się możliwie najbardziej kompaktowymi rurami podsiodłowymi dostępnymi w różnych rozmiarach – co oznacza, że rowerzyści mogą wybrać swój rozmiar z zasięgiem który preferują, i po prostu ustawić sztycę podsiodłową, aby pasowała.

 

G-170C Works 29” posiada dodatkową, wbudowaną przestrzeń w rury tylnego trójkąta, co pozwala rowerzyście w pełni wykorzystać przyszłe rozwiązania w zakresie dużych opon do rozmiaru 29 x 2.5” i zarazem utrzymać błoto z dala od wrażliwych elementów.

Wybierz rozmiar dla siebie

169-179cm

rozmiar M

179-189cm

rozmiar L

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019