G-170_C_RS.jpg
G-170 C RS 29" v2
19 799 zł

RS wykorzystuje tą samą, bardzo zaawansowaną technicznie ramę co model Works, wykorzystywaną przez nasz międzynarodowy zespół wyścigowy EWS. Koła 29” czynią z niego najszybszy rower Gravity, jaki do tej pory stworzyliśmy.

 

Rower ten jest gotowy na każde wyzwanie, od zabójczej jazdy ścieżką do wyścigów Enduro EWS. W jego konstrukcji otwartego przedniego trójkąta, można zamontować różne typy tylnych amortyzatorów, włączając w to także te ze sprężyną oraz w pełni wymiarowy bidon.

 

Platforma G-170 jest zaprojektowana wokół zoptymalizowanej pod ścieżki geometrii z offsetem Whyte’a, która także cechuje się możliwie najbardziej kompaktowymi rurami podsiodłowymi dostępnymi w różnych rozmiarach – co oznacza że rowerzyści mogą wybrać swój rozmiar z zasięgiem, który preferują, i po prostu ustawić sztycę podsiodłową, aby pasowała.

Wybierz rozmiar dla siebie

160-169cm

rozmiar S

169-179cm

rozmiar M

179-189cm

rozmiar L

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019