Cała wiedza firmy Whyte na temat rowerów górskich MTB została przełożona na pakiet rowerowy Gravel/Adventure, z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, nowatorską geometrią i napędem Apex 1 SRAM.

 

Whyte wprowadził swoją unikalną geometrię ramy do Fristona, tworząc najbardziej uniwersalny rower typu ATB. Można nim na równi jeździć po ścieżkach wokół domu, ćwiczyć zimą czy nawet dojeżdżać do pracy.

 

Prosty widelec z włókna węglowego ze stożkową rurą sterową, wewnętrznym prowadzeniem przewodów i 15 mm osią przelotową, nadają temu rowerowi dużą sztywność z przodu i precyzję sterowania.

Wybierz rozmiar dla siebie

157-165cm

rozmiar 50

165-172cm

rozmiar 52

172-180cm

rozmiar 54

180-187cm

rozmiar 56

187-195cm

rozmiar 58

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019