Cała wiedza firmy Whyte na temat rowerów górskich MTB została przełożona na pakiet rowerowy Gravel/Adventure, z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, nowatorską geometrią i napędem Apex 1 SRAM.
Whyte na sezon 2020  pozostawia swoją unikalną geometrię w modelu Friston, mają dala w ofercie niezwykle uniwersalny rower typu ATB. Można nim na również jeździć po ścieżkach wokół domu, ćwiczyć zimą czy nawet dojeżdżać do pracy, nie mówiąc o bikepackingu czy wyprawach. Prosty widelec z włókna węglowego ze stożkową rurą sterową, wewnętrznym prowadzeniem przewodów i 12 mm sztywną osią, nadają temu rowerowi dużą sztywność i precyzję sterowania. Warto wspomnieć użytą w nim szeroką kierownice 500 mm od firmy Controltech

Wybierz rozmiar dla siebie

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019