E-180 RS daje wyjątkowo dużo radości, jest szybki i pełen możliwości ze skokiem widelca o długości 180 mm, czyli typowo górskim rowerem Enduro. Geometria OTO Whyte, zawieszenie Fox i hamulce Code tworzą fantastyczny pakiet MTB zdolny zabrać Cię w dół najtrudniejszych ścieżek w rekordowym czasie – a silnik pomaga z powrotem wrócić na ich początek.

 

Bezkompromisowa geometria OTO Whyte w połączeniu z bardzo nisko położonym punktem ciężkości oznacza niesamowite prowadzenie, równowagę i kontrolę. Całościowy eSystem od firmy Bosch oznacza niezawodność i bezkonkurencyjne wsparcie. Natomiast brak wielkiej dziury w rurze na akumulator (akumulator wsuwany jest od dołu rury, przez specjalny port) oznacza maksymalną integralność strukturalną i zmniejszenie ciężaru.

 

Całkiem nowy silnik Gen 4 firmy Bosch jest bardzo kompaktowy, z wyjątkowo płynnym dostarczaniem energii symuluje normalne pedałowanie. Niepokój o zasięg nie powinien stanowić problemu, gdyż Whyte w standardzie instaluje mocny akumulator 625Wh.

Wybierz rozmiar dla siebie

169-179cm

rozmiar M

179-189cm

rozmiar L

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019