Bezkompromisowa geometria OTO Whyte w połączeniu z bardzo nisko położonym punktem ciężkości oznacza niesamowite prowadzenie, równowagę i kontrolę. Całościowy eSystem od firmy Bosch oznacza niezawodność i bezkonkurencyjne wsparcie. Natomiast brak wielkiej dziury w rurze na akumulator (akumulator wsuwany jest od dołu rury, przez specjalny port) oznacza maksymalną integralność strukturalną i zmniejszenie ciężaru.

 

Całkiem nowy silnik Gen 4 firmy Bosch jest bardzo kompaktowy, z wyjątkowo płynnym dostarczaniem energii symuluje normalne pedałowanie. Niepokój o zasięg nie powinien stanowić problemu, gdyż Whyte w standardzie instaluje mocny akumulator 625Wh.

 

Każdy z elektrycznych rowerów górskich Whyte’a dostarcza więcej radości podczas jazdy niż jakikolwiek inny.

Wybierz rozmiar dla siebie

145-160cm

rozmiar XS

160-168cm

rozmiar S

168-178cm

rozmiar M

178-188cm

rozmiar L

188-198cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019