Coniston

Brak w Magazynie

Wykorzystując nową jednostkę napędową e-Bike STEPS Shimano, Coniston jest w stanie wykorzystać zalety związane z elektrycznym wsparciem przy pedałowaniu bez strat dla rozłożenia ciężaru a tym samym dla prowadzenia tego roweru.

Rama roweru elektrycznego posiada mnóstwo unikalnych cech konstrukcyjnych i do tego typowo brytyjskich związanych z pogodą – takich jak np. skierowany do przodu rowek w siodełku, przewody poprowadzone wewnątrz ramy, które sprawiają, że zmiana przerzutek jest bardziej płynna i pracuje dłużej oraz opcjonalnie, dobierane na zamówienie błotniki

Doznania z jazdy tym rowerem nie mają sobie równych, z lekką ramą o doskonałej jakości oraz unikalnymi rurami podsiodłowymi Whyte, które poprawiają komfort i możliwości, oraz dodatkowo z podejściem firmy Whyte do geometrii sprawdzającej się w każdym terenie.

Wybierz rozmiar dla siebie

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019