Clifton

12 799,00 złCena

Wykorzystując nową jednostkę napędową e-Bike STEPS Shimano, Coniston jest w stanie wykorzystać zalety związane z elektrycznym wsparciem przy pedałowaniu bez strat dla rozłożenia ciężaru a tym samym dla prowadzenia tego roweru.

Clifton wyposażony jest w koła 650c i opony 47c RoacPlus i Byway WTB, które oferują świetny komfort, lepszą przyczepność i bezpieczeństwo na trudnych drogach miejskich lub lekkim off-roadzie.

Zintegrowane oświetlenie, sterowane z kontrolera STEPS, umożliwia sterowanie oświetleniem. Te mocne światła ułatwiają jazdę w nocy, ale także dają możliwość używania ich jako świateł do jazdy dziennej, co zapewnia dodatkową widoczność.

Wybierz rozmiar dla siebie

175-183cm

rozmiar M

183-191cm

rozmiar L

191-198cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019