Carnaby

2 999,00 złCena

Opony 32c i obręcze szerokie na 21 mm dają Carnaby zarówno prędkość jak i komfort od trudnych dojazdów do pracy do wycieczek szosowych.

Oparte na bardzo wydajnej geometrii roweru górskiego, wszystkie cztery szybkie rowery miejskie Whyte posiadają duży rozstaw kół, zwiększony kąt główki ramy dla stabilności przy dużej prędkości i krótszy mostek dla znakomitej manewrowości przy małej prędkości.

Niestandardowe mocowanie ramy do tylnej osi, pozwala umieścić tylny, hydrauliczny zacisk hamulcowy wewnątrz tylnego trójkąta i ułatwia montaż bagażnika lub błotnika.

Wybierz rozmiar dla siebie

152-163cm

rozmiar S

163-173cm

rozmiar M

173-183cm

rozmiar L

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019