Caledonian Womens v2

4 199,00 złCena

Całkiem nowa, lekka, charakteryzująca się najnowszą generacją geometrii o różnej grubości rama, to najlepsza definicja współczesnych rowerów typu Sports Hybrid – to połączenie pewności i zwinności prowadzenia naszych nowoczesnych hardtaili 29” z praktycznością roweru trekkingowego.

 

Ramy przystosowane pod błotniki są zaprojektowane pod nowoczesne duże opony, charakteryzują się wewnętrznym poprowadzeniem przewodów BBX Whyte, są także naładowane unikalnymi elementami konstrukcyjnymi i posiadają typowo brytyjskie cechy związane z pogodą – takie jak, skierowane do przodu wgłębienie w siodełku, zapobiegające dostawaniu się rozbryzgom wody z tylnego koła na ramę.

 

Prostota sekwencyjnej zmiany przełożeń układu 1 x 11 zapewnia niezawodny, lekki napęd z wszystkimi przerzutkami, które potrzebujesz. Hydrauliczne hamulce tarczowe, odporne na przebicie opony oraz zwiększający komfort widelec z amortyzatorem, uzupełniają pakiet i obiecują lata bezproblemowej jazdy.

Wybierz rozmiar dla siebie

160-168cm

rozmiar S

168-175cm

rozmiar M

175-183cm

rozmiar L

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019