Rama serii 800 wykorzystuje najnowszą geometrię Whyte’a, opartą na dłuższej górnej rurze, krótkim mostku i kierownicy o szerokości 780 mm.

 

Wewnętrzne prowadzenie przewodów BBX powoduje, że są one zawsze czyste i działają niezawodnie bez względu na warunki, a niezawodna geometria Whyte powoduje, że chce się jeździć tym rowerem zarówno w słońcu jak i w deszczu. Pozwala ona też na łatwą modernizację do montażu sztycy teleskopowej drop.it Whyte.

 

System obręczy STP i27 TCS 2.0 WTB z oponami TR Maxxis tworzy pakiet typu Tubless Ready, z wystarczającą przyczepnością, aby w pełni wykorzystać zalety geometrii roweru scieżkowego serii 800.

Wybierz rozmiar dla siebie

157-168cm

rozmiar S

168-178cm

rozmiar M

178-188cm

rozmiar L

188-196cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019