Nasz kompaktowy rower górski charakteryzuje się krótszą geometrią i komponentami, które bardziej pasują do mniejszego użytkownika. 604-ka to nasz model podstawowy, ale z dobrze dobranymi komponentami i wyjątkową ramą, która zdecydowanie wskazuje na pochodzenie z firmy Whyte.

 

Zespół projektowy Whyte nadał całkiem nowej serii 600 cech roweru typu ścieżkowego. Widelec o skoku 120 mm, szerszą 740 mm kierownicę, krótszy mostek, szersze, bardziej chwytne opony i nawet uchwyty V-Grips Enduro, co czyni je najbardziej przygotowanymi do jazdy po ścieżkach rowerami w tej kategorii cenowej.

 

Nowa rama jest naszpikowana typowo brytyjskimi cechami konstrukcyjnymi, takimi jak, system zaciskowy sztycy podsiodłowej „Get A Grip”. Pozwala on na szybką regulację, jest fantastycznie zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi oraz posiada przyjazną, ergonomiczną dźwignię, którą jest łatwo operować, bez względu jak zimne są twoje ręce.

Wybierz rozmiar dla siebie

145-155cm

rozmiar XS

155-165cm

rozmiar S

165-175cm

rozmiar M

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019