Zespół projektowy Whyte stworzył od nowa najnowszą ramę serii  600 Trail. 120-milimetrowy widelec, szerszy 760-milimetrowy pręt, krótszy trzonek, szersze opony o większej przyczepności, a nawet nasze uchwyty V-Enduro opracowane przez Enduro sprawiają, że są to najbardziej gotowe do jazdy rowery w tej kategorii cenowej.

 

Trudno uwierzyć, że 603 to podstawowy rower górski Whyte: dzięki starannie dobranym, markowym elementom i wysokiej jakości, najnowszej generacji ramie ma wszystkie cechy wyróżniającego się DNA Whyte'a.

 

Najnowsze cechy konstrukcyjne ramy typu Brytyjskiego, takie jak system mocowania sztycy „Get A Grip”. Pozwala to na szybką regulację, fantastyczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i ładną ergonomiczną dźwignię, którą łatwo obsługiwać bez względu na to, jak zimne mogą być ręce.

Wybierz rozmiar dla siebie

157-168cm

rozmiar S

168-178cm

rozmiar M

178-188cm

rozmiar L

188-196cm

rozmiar XL

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019