Rowerami dziecięcymi Whyte przełamał schemat. Poprzez wstawienie 26” kół w dziecięcy rower górski znacząco zostały zwiększone jego możliwości, podobnie jak poprzez przejście na koła 650b/27,5” w rowerach szlakowych typu hardtail. Więcej pewności, więcej kontroli i łatwiejsza jazda.

NX SRAM 1 na 11 i manetką, 405-ka jest rzeczywiście odpowiednikiem obsypanej nagrodami serii 900 w mniejszej skali. Whyte przygotował zębatkę przednią XSYNC Direct Mount, więc będzie dostępna cała gama zębatek, aby dostosować ten rower do wielkości użytkownika.

403-ka posiada też system zacisku sztycy podsiodłowej Get-a-Grip Whyte. Ten prosty w użytku zacisk pozwala na podnoszenie i opuszczanie sztycy na szlaku nawet małymi, zmarzniętymi rękami.

Jeden rozmiar

135-152cm

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019