Naszymi rowerami dziecięcymi przełamaliśmy pewne schematy. Wstawiając koła 26 cali (zamiast 24”) do rowerów dziecięcych MTB, zwiększyliśmy możliwości w pokonywaniu przeszkód. Dodając do tego amortyzator powietrzny 100mm, nasze dziecko ma więcej pewności, więcej kontroli i łatwiejszą jazda.

Rower został też wyposażony w lekko i płynie działająca manetkę, co także pozwala w przejściu dziecku na rower dla dorosłych. 403-ka posiada także system zaciskania sztycy podsiodłowej Get-a- Grip. Ten prosty w użyciu system pozwala na podnoszenie i obniżanie sztycy podczas jazdy, nawet małymi, zmarzniętymi rękami. To świetny rower, który Wasze dziecko od razu pokocha i zabierze go na ścieżkę rowerową, pumptracka, na górki szlak czy pobliskiego singla

Wybierz rozmiar dla siebie

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy.  Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Jeżeli znalazłeś błąd, daj nam znać, niezwłocznie go poprawimy żeby poprawić komfort przeglądania strony.

© Whyte PL 2019